Tarım Simsarı APK

Tarım Simsarı
Tarım Simsarı screenshot 1Tarım Simsarı screenshot 2Tarım Simsarı screenshot 3Tarım Simsarı screenshot 4Tarım Simsarı screenshot 5Tarım Simsarı screenshot 6Tarım Simsarı screenshot 7
Tarım Simsarı, tarımsal üretimde yada tüketimde ihtiyaç duyulan ürünlerin ilk elden alıcıyı ve satıcıyı buluşturmak üzerine kurgulanmıştır. Burada ki hedef en az maliyet ve emek ile sektörel farklı ihtiyaç taleplerini kolay yoldan tedarik ederken binlerce kullanıcısı ile tarımsal alım/satım ağı kurmaktır.

Tarım Simsarının sistemine yüklenen Türkiye nin dörtbir yanından alım / satım talepleri cep telefonu uygulamanıza anlık mesaj seklinde iletilir. Sizlerin içeriğini şekillendirdiği ürün borsasını anlık takip etmeye başlarsınız. Sektörü sürekli güncel takipte kalıp bunu kazanca veya fırsata çevirebilirsiniz. Tarım Simsarı, ticari haksızlıklardan, fiyat politikalarından, yaptırımlardan, serzenişlerden ziyade eylemsel olarak sorunlarımıza çözüm arayacaktır, çözüm olmaya çalışacaktır.

Tarım Simsarının bir diğer hizmeti, Türkiye Hallerindeki ürün fiyatlarını günlük olarak sizlerin bilgilerine sunması. Cep telefonu uygulamanızdaki HAL FİYATLARI bölümünden isteğiniz halin fiyatlarını sorgularken Türkiye geneli ürün bazlı fiyat sorgulaması da yapabileceksiniz.

Sadece birkaç adımda alım yada satım talebi oluşturup sizde kolayca bu borsada yeriniz alabileceksiniz.

Tarım Simsarı bu hizmetleri herhangi bir ücret talep etmeden sizlere sağlamaktadır.

Simsar, sektörel piyasalardaki kulağınız...